Masz pytania? Skontaktuj się z nami

tel: 22 853 64 78
fax: 22 843 33 91

e-mail: infoedu@eduko.pl

Zestaw Matatalab Lite z sensorem

EDU/R/08

EDUKO

1 095,00 zł brutto

890,24 zł netto

Dostępność: Na zamówienie

Opis produktu

Zestaw Matatalab Lite z sensorem

W zestawie do kodowania Matatalab Lite dzieci obsługują robota przy pomocy pilota lub kodują w aplikacji na telefonie.

W skład zestawu wchodzi robot wraz z sensorem – pilotem.

Sensor poszerza możliwości zestawu poprzez wykrywanie przeszkód, odczytywanie kolorów, dźwięków, światła, dotyku oraz wysyłanie i odbieranie wiadomości, a także odtwarzanie muzyki.  

Większość tradycyjnych produktów robotycznych jest zaprojektowana tak, aby uczyć dzieci, co robić. Tym razem to dzieci mogą uczyć roboty. Droga od pasywnego użytkownika do aktywnego odkrywcy, projektanta i osoby rozwiązującej problemy daje znakomitą motywację do tworzenia większej liczby własnych kodów. W ten sposób młodzi użytkownicy rozwiną poczucie autonomii, kompetencji i osiągnięcia celu. Co ważniejsze w tym procesie mogą opanować zarówno myślenie obliczeniowe, jak i projektowe. 

Do zestawu dołączymy wysokiej jakości materiały edukacyjne, aby pomóc nauczycielom zachęcać dzieci  do innowacji oraz pomagać im odkrywać i realizować ich potencjał.

Zestaw nie wymaga montażu i jest gotowy do pracy zaraz po rozpakowaniu. Nie potrzebuje dostępu do internetu. Nie potrzebuje baterii. Zestawy robotów Matatalab można ładować za pomocą portu ładowarki USB-C.

Dzieci nie potrzebują nawet podstawowych umiejętności kodowania, ani nawet umiejętności czytania, zatem można wykorzystać zestaw Matatalab nawet w „zerówce” i I klasie.

  •  Średni czas ładowania robota: 2 godziny
  • Średni czas pracy robota: 4-6 godzin.
  • Zestawy robotów Matatalab przeszły pozytywnie test oceny bezpieczeństwa EN71 oraz test upadku.
  • Zestaw posiada roczną gwarancję producenta.

Sensor (rozszerzenie do zestawu Pro)

Sensor poszerza możliwości zestawu poprzez wykrywanie przeszkód, odczytywanie kolorów, dźwięków, światła, dotyku oraz wysyłanie i odbieranie wiadomości, a także odtwarzanie muzyki.

Dodatkowe bloczki pozwalają na kodowanie opcji komunikowania się pomiędzy robotami, odczytywania nut, sprawdzania dystansu do przeszkody i wiele innych.