Masz pytania? Skontaktuj się z nami

tel: 22 853 64 78
fax: 22 843 33 91

e-mail: infoedu@eduko.pl

Zrealizowane projekty pracowni

Od wielu lat firma EDUKO we współpracy z nauczycielami tworzy wspaniałe pracownie dydaktyczne. Z doświadczenia, które zebraliśmy w ciągu wieloletniej współpracy ze szkołami, wiemy jak istotną rolę w efektywnej pracy w pracowni szkolnej pełni jej zagospodarowanie. Pomoce dydaktyczne jak i sprzęt multimedialny pozwalają uatrakcyjnić nauczycielowi prowadzenie codziennych zajęć. Jednak wiemy jak wyposażenie i dobór odpowiednich mebli wpływa na jakość prowadzenia zajęć jak i atrakcyjność pracowni.

Poniżej prezentujemy Państwu zdjęcia kilku wizualizacji pracowni, które stworzyliśmy we współpracy z nauczycielami na każdym etapie nauczania. Znajdują się tutaj pracowni Szkół Podstawowych w klasach 4-6 oraz klasach 7-8 oraz szkołach ponadpodstawowych.

Istotną sprawą jest nasze nieszablonowe podejście do wykorzystania całej pracowni. Nie posługujemy się gotowymi schematami, do każdej sali, do każdej szkoły podchodzimy indywidualizmem i pełnym profesjonalizmem. Zastosowanie niestandardowych rozwiązań takich jak laboratoria mikroskopowe, ogródki botaniczne czy fototapety z pewnością zmieniają całkowity pogląd uczniów na pojęcie „pracownia szkolna”.

Zapraszamy do zapoznania się z przykładami naszych pracowni!

Zapraszamy do kontaktu!