Masz pytania? Skontaktuj się z nami

tel: 22 853 64 78
fax: 22 843 33 91

e-mail: infoedu@eduko.pl

O nas

EDUKO to polski producent pomocy dydaktycznych specjalizujący się w pomocach przeznaczonych w szczególności na lekcje przyrody, biologii, chemii i fizyki.

 

W oparciu o wysokiej jakości produkty firmy EDUKO, wieloletnie doświadczenie na rynku pomocy dydaktycznych oraz współpracę z wieloma wiodącymi firmami z Polski i zagranicy, kompleksowo doradzamy oraz wyposażamy placówki edukacyjne w niezbędne pomoce dydaktyczne.

 

Zapewniamy dostęp do najnowocześniejszych produktów i rozwiązań- zamówią u nas Państwo zarówno mikroskop z kamerą umożliwiający obserwację preparatów na monitorze interaktywnym bądź ekranie telewizora, zestawy przeznaczone do badań terenowych i laboratoryjnych i funkcjonalne modele alternatywnych źródeł energii. Zaopatrujemy szkoły także w praktyczne, klasyczne pomoce szkolne: mikroskopy, modele biologiczne, anatomiczne, okazy w pleksi, plansze edukacyjne, albumy i książki czy zabawki edukacyjne.

 

DOŚWIADCZENIE I NORMY JAKOŚCI:

- Firma EDUKO istnieje na rynku pomocy dydaktycznych blisko 20 lat

- Nasze produkty posiadają wymagane atesty

- EDUKO należy do grupy Creative Solution spełniającej normy jakości ISO

- Zrealizowaliśmy już ponad 100 projektów pracowni szkolnych

 

INNOWACYJNOŚĆ:

- Stale wzbogacamy ofertę odpowiadając na potrzeby naszych klientów

- Łączymy towary reprezentujące najnowsze technologie w zestawy indywidualnie dopasowane do potrzeb odbiorców

- Oferujemy towary z autorskimi, gotowymi do wykorzystania scenariuszami lekcji

 

WSPARCIE KLIENTA:

- Pomagamy w przygotowaniu wniosków o dofinansowanie na zakup wyposażenia pracowni przyrodniczych z funduszy europejskich, krajowych i regionalnych

- Oferujemy kompleksową pomoc w doborze pomocy dydaktycznych i sprzętu

- Firma EDUKO udziela pełnego wsparcia serwisowego w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym dla wszystkich swoich produktów