Masz pytania? Skontaktuj się z nami

tel: 22 853 64 78
fax: 22 843 33 91

e-mail: infoedu@eduko.pl

Lista produktów producenta: METALBIT

 • 248,46 zł Na Zamówienie

  Nadstawka o wymiarze (WxSxG) 370x800x400 mm Wykonana z płyty laminowanej 18mm. Obrzeże PCV 2mm. Szafka posiada 1przestrzeń do przechowywania. Fronty szafki w kształcie fali, jeden z frontów wykonany jest z płyty kolorowej - kolor do wyboru. Metalowe uchwyty.PROSIMY O KONTAKT MAILOWY W CELU INDYWIDUALNEJ WYCENY ORAZ TERMINU REALIZACJI !

  248,46 zł
 • 525,21 zł Na Zamówienie

  * Krzesło biurowe z synchronicznym mechanizmem Active-1.* Miękkie tapicerowane siedzisko i oparcie.* Dekoracyjna osłona oparcia.* Możliwość swobodnego kołysania się.* Oparcie odchylające się synchronicznie z siedziskiem w stosunku 2:1.* Podstawa: czarna, nylonowa.PROSIMY O KONTAKT MAILOWY W CELU INDYWIDUALNEJ WYCENY ORAZ TERMINU REALIZACJI !

  525,21 zł
 • * Krzesło specjalistyczne z mechanizmem CPT.* Miękkie, tapicerowane siedzisko i oparcie.* Ergonomicznie wyprofilowane oparcie.* Możliwość blokady kąta odchylenia oparcia w wybranej pozycji.* Regulowana głębokość siedziska za pomocą śruby.* Regulowana wysokość krzesła.* Podstawa: stalowa, chromowana, na stopkach.PROSIMY O KONTAKT MAILOWY W CELU...

 • 221,40 zł Na Zamówienie

  * Krzesło specjalistyczne.* Miękkie, tapicerowane siedzisko.* Płynnie regulowana wysokość siedziska za pomocą podnośnika pneumatycznego.* Podstawa: stalowa z nakładkami z tworzywa sztucznego, w wersji Ring Base dostępna tylko na stopkach.* regulowanej wysokości (wersja Ring Base).PROSIMY O KONTAKT MAILOWY W CELU INDYWIDUALNEJ WYCENY ORAZ TERMINU REALIZACJI !

  221,40 zł
 • * Krzesło specjalistyczne.* Siedzisko i oparcie ze sklejki bukowej.* Uchwyt w górnej części oparcia ułatwiający przesuwanie krzesła.* Płynnie regulowana wysokość siedziska za pomocą podnośnika pneumatycznego.* Podstawa: stalowa, malowana proszkowo, w wersji Foot Base dostępna tylko na stopkach. PROSIMY O KONTAKT MAILOWY W CELU INDYWIDUALNEJ WYCENY ORAZ...

 • * Krzesło specjalistyczne.* Antypoślizgowa powierzchnia siedziska i oparcia z miękkiego tworzywa (PU).* Płynnie regulowana wysokość siedziska za pomocą podnośnika pneumatycznego.* Podstawa: czarna, nylonowa, dostępna tylko na stopkach.* Metalowa, lakierowana obręcz pod stopy o regulowanej wysokości. PROSIMY O KONTAKT MAILOWY W CELU INDYWIDUALNEJ WYCENY...

 • 375,15 zł Na Zamówienie

  Regał z szafką Bałtyk O. Wymiar (WxSxG) 2000x400x400 mm, wykonany z płyty laminowanej 18 mm. Metalowy uchwyt. Posiada 6 przestrzeni na dokumenty. Obrzeże PCV 2mm.PROSIMY O KONTAKT MAILOWY W CELU INDYWIDUALNEJ WYCENY ORAZ TERMINU REALIZACJI !

  375,15 zł
 • Szafa Bałtyk N. Wymiar (WxSxG) 2000x400x400 mm, wykonana z płyty laminowanej 18 mm. Obrzeże PCV. Metalowy uchwyt. Zestaw Bałtyk posiada certyfikat dopuszczający do użytku w jednostkach oświatowych.PROSIMY O KONTAKT MAILOWY W CELU INDYWIDUALNEJ WYCENY ORAZ TERMINU REALIZACJI !

 • Szafa ubraniowa Bałtyk M. Wymiar (WxSxG) 2000x400x530 mm, wykonana z płyty laminowanej 18 mm. Obrzeże PCV. Metalowy uchwyt. W szafie znjduję się górna półka, a pod nią drążek na wieszaki.  Zamykana na zamek z 2 kluczykami.PROSIMY O KONTAKT MAILOWY W CELU INDYWIDUALNEJ WYCENY ORAZ TERMINU REALIZACJI !

 • Szafa aktowa Bałtyk M. Wymiar (WxSxG) 2000x400x400 mm, wykonana z płyty laminowanej 18mm. Obrzeże PCV 2. Metalowy uchwyt. Posiada 5 przestrzeni.PROSIMY O KONTAKT MAILOWY W CELU INDYWIDUALNEJ WYCENY ORAZ TERMINU REALIZACJI !

 • Witryna Bałtyk L. Wymiar (WxSxG) 2000x800x400 mm, wykonana z płyty laminowanej 18mm. Cała oszklona - 5 przestrzeni. Obrzeże PCV. Metalowe uchwyty.PROSIMY O KONTAKT MAILOWY W CELU INDYWIDUALNEJ WYCENY ORAZ TERMINU REALIZACJI !

 • Szafa z witryną Bałtyk K. Wymiar (WxSxG) 2000x800x400 mm, wykonana z płyty laminowanej 18 mm. 3 górne półki z drzwiami z witryną, 2 dolne zamykane pełnymi drzwiami. Obrzeże PCV. Metalowe uchwyty. Zamykana na zamki z 2 kluczykami.PROSIMY O KONTAKT MAILOWY W CELU INDYWIDUALNEJ WYCENY ORAZ TERMINU REALIZACJI !