Używamy plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, oznacza to, że zgadzają się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Przypominamy, że można samodzielnie zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na ten temat w naszej Polityce prywatności »
wyszukiwanie podstawowe NOWOŚCI PROMOCJE

Zestaw do badania wody

Zestaw jest przeznaczony do celów edukacyjnych; jest szczególnie użyteczny podczas zajęć z przyrody, biologii i ochrony środowiska. Dzięki zestawowi do badania wody firmy EDUKO uczniowie pod kierownictwem nauczyciela mogą samodzielnie przeprowadzić analizę faunistyczną i chemiczną dostępnego w terenie zbiornika wodnego (rzeki, jeziora, stawu) a nawet kałuży. Doświadczenia można bezpiecznie przeprowadzać nawet z uczniami szkół podstawowych ponieważ do badania wody nie są używane płynne odczynniki chemiczne- zamiast nich doświadczenia oparte są na czytelnych paskach wskaźnikowych. Zestaw jest zapakowany w wygodną torbę transportową. Nasz zestaw przygotowany jest na podstawie nowej normy programowej a do każdego zestawu dołączony jest scenariusz lekcyjny.

Zestaw zawiera:
pipety, probówki eppendorf, probówki do wody, szkło powiększające, siatkę do wyłowu bezkręgowców, pudełko z wieczkiem powiększającym, butelkę na wodę, pełen zestaw szkiełek mikroskopowych, paski do opisu pobranych próbek oraz paski wskaźnikowe za pomocą których odczytać można wynik m.in. dla:

  • pH
  • twardości węglanowej
  • twardości ogólnej
  • zawartości azotanów
  • zawartości azotynów

Po wyczerpaniu pasków wskaźnikowych, jest możliwość dokupienia zestawu uzupełniającego.

 

Aby powiększyć kliknij w zdjęcie

349,00 zł /szt.
Dostępność: Wysyłka w przeciągu 2-3 dni

Kod produktu: EDU/X/06
Producent: EDUKO

Koszty dostawy
Przesyłka kurierska do 30kg - płatność kurierowi: 43,00 zł
Przesyłka kurierska do 30kg - płatność na konto: 31,00 zł
Może zainteresują Cię także i te produkty?