Używamy plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, oznacza to, że zgadzają się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Przypominamy, że można samodzielnie zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na ten temat w naszej Polityce prywatności »
wyszukiwanie podstawowe NOWOŚCI PROMOCJE

Zestaw do badania powietrza

Zestaw do badania powietrza

Przeznaczony do celów edukacyjnych, szczególnie użyteczny podczas zajęć z przyrody, biologii i ochrony środowiska. Dzięki zestawowi do badania powietrza firmy EDUKO uczniowie mogą samodzielnie określić wartości czynników meteorologicznych, zbadać jakość powietrza w oparciu o jakość opadów atmosferycznych oraz skalę porostową. Na lekcjach przeprowadzanych według dołączonego scenariusza uczniowie zapoznają się z zanieczyszczeniami powietrza i rolą porostów jako biowskaźników tego zanieczyszczenia. Doświadczenia opisane w scenariuszu przprowadzane są w terenie a część z nich opiera się na pracy grupowej uczniów dzięki czemu nabywają oni praktyczne umiejętności nie tylko z zakresu prowadzenia badań ale też współpracy i dzielenia zadań między uczestników grupy.
Doświadczenia można bezpiecznie przeprowadzać nawet z uczniami szkół podstawowych ponieważ do badania opadów nie są używane płynne odczynniki chemiczne- zamiast nich doświadczenia oparte są na czytelnych paskach wskaźnikowych. Zestaw jest zapakowany w wygodną torbę transportową.

W skład zestawu wchodzą:
stacja pogody z termometrem, barometrem i higrometrem, ogrodowa stacja pogody z anemometrem i wiatromierzem, zlewka, kolba stożkowa, lejek, bibuła filtracyjna, paski wskaźnikowe pH, 5 szt kompasów, 5szt miarek, 5 szkieł powiększających

 

 

Aby powiększyć kliknij w zdjęcie

799,00 zł /szt.
Dostępność: Wysyłka w przeciągu 24h

Kod produktu: EDU/X/24
Producent: EDUKO

Koszty dostawy
Przesyłka kurierska do 30kg - płatność kurierowi: 43,00 zł
Przesyłka kurierska do 30kg - płatność na konto: 31,00 zł
Może zainteresują Cię także i te produkty?