Używamy plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, oznacza to, że zgadzają się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Przypominamy, że można samodzielnie zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na ten temat w naszej Polityce prywatności »
wyszukiwanie podstawowe NOWOŚCI PROMOCJE

Przyroda dla szkoy podstawowej - zestaw do klasy 4, 5, 6

Materiał dydaktyczny
Pakiet przedmiotowy eduROM multimedialna baza wiedzy Przyroda to staranne opracowanie wszystkich zagadnień przyrodniczych objętych programem szkoły podstawowej w klasach 4-6*. Materiał - zawarty na 8 płytach CD-ROM - odpowiada co najmniej 100 godzinom efektywnej nauki.

Filmy wideo i animacje
Treści edukacyjne zilustrowano licznymi filmami wideo i trójwymiarowymi prezentacjami, które ułatwiają zrozumienie poszczególnych zagadnień. Dzięki filmom i animacjom uczeń poznaje podstawowe zjawiska biologiczne, fizyczne i chemiczne, zachodzące w otaczającej go przyrodzie, jej złożoność i wzajemne zależności. Może również zapoznać się ze skutkami szkód powodowanych przez działalność człowieka oraz nauczyć się świadomego i mądrego korzystania z bogactw naturalnych. Filmy i animacje obrazują również podstawowe zagadnienia związane z astronomią, meteorologią, życiem roślin, zwierząt i człowieka, a także pokazują piękno i zróżnicowanie krajobrazów Polski i świata.
Dają także uczniom unikalną możliwość zbliżenia procesu uczenia się do procesu badawczego, rozwijając w ten sposób zdolności i rozbudzając zainteresowania przyrodnicze.

Testy
Po każdej lekcji bądź rozdziale następuje możliwość utrwalenia nowych wiadomości poprzez ćwiczenia sprawdzające, dzięki którym uczeń sprawdza zrozumienie materiału oraz szybko i skutecznie przygotowuje się do sprawdzianów oraz egzaminów w szkole podstawowej.

Programy Narzędziowe
Materiał zawarty w tym programie dostępny był wcześniej w multimedialnych podręcznikach eduROM Przyroda: P4, P5 i P6.


MINIMALNE WYMAGANIA TECHNICZNE:


Dla systemów Windows 98/ME:

? procesor 200 MHz
? 64 MB pamięci operacyjnej

Dla systemów operacyjnych Windows 2000/XP/Vista:

? procesor 500 MHz ( zalecane 1 GHz)
? 256 MB pamięci operacyjnej

Pozostałe parametry:

? Internet Explorer 5.0 lub wyższy
? karta grafiki pracująca z rozdzielczością 800x600
? 16-bitowa karta dźwiękowa
? napęd CD-ROM
? mysz
? modem 14400 BPS lub stałe łącze (w przypadku korzystania z Internetu)

Aby powiększyć kliknij w zdjęcie

200,00 zł /szt.
Dostępność: Na zamówienie

Kod produktu:
Producent: YDP

Koszty dostawy
Przesyłka kurierska do 30kg - płatność kurierowi: 43,00 zł
Przesyłka kurierska do 30kg - płatność na konto: 31,00 zł
Może zainteresują Cię także i te produkty?