Używamy plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, oznacza to, że zgadzają się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Przypominamy, że można samodzielnie zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na ten temat w naszej Polityce prywatności »
wyszukiwanie podstawowe NOWOŚCI PROMOCJE

DIDAKTA - Chemia (Multilicencja)


DIDAKTA - Chemia jest programem przeznaczonym do ćwiczenia umiejętności i sprawdzenia wiadomości z zakresu chemii. Zestaw 24 samodzielnych grup zadań zawiera szeroką skale różnorodnych ćwiczeń, które w ciekawy sposób sprawdzają wiadomości i umiejętności ucznia z zakresu chemii.


Tematyka odnosi się między innymi do budowy atomu, elektronowych modeli molekuł, układu okresowego pierwiastków, zapisu związków organicznych i pochodnych.


Program jest bardzo przyjazny dla młodego użytkownika, przyciąga ciekawą grafiką, umożliwia inne spojrzenie na zagadnienia chemiczne.


Działy tematyczne:

-Skład materii
-Terminologia
-Procesy chemiczne
-Rozwiązywanie zadań
-Związki organiczne


Minimalne wymagania sprzętowe: procesor Celeron 1000 MHz, 64 MB RAM, karta graficzna zdolna do wyświetlania min. 16 - bitowej głębi kolorów, karta dźwiękowa 16-bitowa zgodna z Windows, napęd CD-ROM 6x

Zalecane wymagania sprzętowe: procesor Pentium 4 lub wyższy, 128 MB RAM, karta graficzna zdolna do wyświetlania min. 16 - bitowej głębi kolorów, karta dźwiękowa 16-bitowa zgodna z Windows, napęd CD-ROM 8x

Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 98/2000/XP/NT(SP6)/Vista PL

Aby powiększyć kliknij w zdjęcie

430,00 zł /szt.
Dostępność: Na zamówienie

Kod produktu:
Producent: Silcom

Koszty dostawy
Przesyłka kurierska do 30kg - płatność kurierowi: 43,00 zł
Przesyłka kurierska do 30kg - płatność na konto: 31,00 zł
Przesyłka kurierska powyżej 30 kg - płatność na konto: 70,00 zł
Może zainteresują Cię także i te produkty?