Używamy plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, oznacza to, że zgadzają się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Przypominamy, że można samodzielnie zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na ten temat w naszej Polityce prywatności »
wyszukiwanie podstawowe NOWOŚCI PROMOCJE

Moja mała Polska 3 - DVD

Moja mała Polska 3


Nośnik: DVD

               
- MOJE MAŁE BEZKRWAWE SAFARI - 23'
Środowisko , w którym żyje człowiek jest jednocześnie miejscem przebywania wielu innych istot Zajmują one świat o wiele rozleglejszy niż ten zajmowany przez człowieka. Głębiej sięgają w litosferę, wyżej w atmosferę, opanowały nawet głębokie wody. Znoszą i niższe i wyższe temperatury niż znieść może człowiek. Z ogromną liczbą stworzeń możemy współżyć bez konfliktów. Są jednak i takie, którym zabraliśmy przestrzeń życiową. Czy w zamian możemy użyczyć innym gatunkom części "swojej" przestrzeni?
Na świecie nasila się tendencja do przenoszenia się gatunków w pobliże siedzib ludzkich. Korzystanie z miejsc stworzonych przez człowieka. Powstają w nich warunki dla rozwoju i życia różnych organizmów. Powstaje swoisty rodzaj symbiozy, polegający na jednostronnym udostępnianiu pokarmu i schronienia bez istotniejszej szkody dla gospodarza.


Zawartość:


Tytuł filmu                    Długość filmu (min.)

Moje małe bezkrwawe safari     23

Aby powiększyć kliknij w zdjęcie

55,45 zł /szt.
Dostępność: Wysyłka najwcześniej za ponad 14 dni

Kod produktu:
Producent: NAUKA

Koszty dostawy
Przesyłka kurierska do 30kg - płatność kurierowi: 43,00 zł
Przesyłka kurierska do 30kg - płatność na konto: 31,00 zł
Może zainteresują Cię także i te produkty?