Używamy plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, oznacza to, że zgadzają się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Przypominamy, że można samodzielnie zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na ten temat w naszej Polityce prywatności »
wyszukiwanie podstawowe NOWOŚCI PROMOCJE

Tors z głową naturalnej wielkości, 24 części - model EDUKO

Dwupłciowy tors człowieka naturalnej wielkości to doskonałej jakości kolorowy model prezentujący anatomię ludzkiego ciała. Odlana z trwałego tworzywa pomoc dydaktyczna przez wiele lat służyć może w nauce anatomii na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Dzięki wyjmowanym, elementom uczniowie poznają budowę wewnętrzną ciała człowieka i łatwo zapamiętają położenie poszczególnych narządów.
Na torsie- podstawie zamontowane zostały 24 części odwzorowujące w naturalnej wielkości narządy: płuca, serce, jelito cienkie i grube, wątrobę, żołądek, klatkę piersiową, nerkę, narządy płciowe męskie i żeńskie (wymienne) oraz głowę z wyjmowanym modelem gałki ocznej i półkulą mózgową.
Model pokazuje także przebieg i budowę kręgosłupa; istnieje możliwość wyjęcia jednego z  kręgów do dokładniejszych oględzin.
Wymiary: 35x23x110 cm

Aby powiększyć kliknij w zdjęcie

1865,96 zł /szt.
Dostępność: Wysyłka w przeciągu 2-3 dni

Kod produktu: EDU/06/23
Producent: EDUKO

Koszty dostawy
Przesyłka kurierska do 30kg - płatność kurierowi: 43,00 zł
Przesyłka kurierska do 30kg - płatność na konto: 31,00 zł
Może zainteresują Cię także i te produkty?