Używamy plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, oznacza to, że zgadzają się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Przypominamy, że można samodzielnie zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na ten temat w naszej Polityce prywatności »
wyszukiwanie podstawowe NOWOŚCI PROMOCJE

Tkanka roślinna obwodowa - przekrój - EDUKO

Model przedstawia schemat przekroju zewnętrznej części łodygi rośliny jednoliściennej. Dzięki ujęciu na modelu zarówno przekroju poprzecznego jak i promieniowego oraz wysokiego stopnia szczegółowości, doskonale widoczna jest nie tylko ogólna budowa tkankowa łodygi (skórka, miękisz, wzajemne położenie elementów wiązki przewodzącej), ale też szczegóły budowy wiązki przewodzącej łodygi (otaczające ją włókna sklerenchymatyczne, rurki sitowe i komórki towarzyszące, naczynia, cewki, włóna drzewne i miękisz drzewny) a nawet charakterystyczne elementy budowy niektórych komórek (zanaczono m.in. aparat szparkowy, pole sitowe i naczynia z różnymi typami zgrubień). Aby ułatwić rozpoznanie elementów pełniących różne funkcje, model wykonano w kolorze i dołączono do niego pełen opis zaznaczonych elementów.
Ta szczegółowa, ręcznie malowana pomoc dydaktyczna doskonalne sprawdzi się w licealnych pracowniach biologii. Estetyczny model wykonany jest z wysokiej jakości materiałów- posłuży wiele lat.
Model umocowany jest trwale na tablicy; jego całowite wymiary wynoszą 30x42x13cm.

Aby powiększyć kliknij w zdjęcie

399,00 zł /szt.
Dostępność: Wysyłka w przeciągu 24h

Kod produktu: EDU/06/16
Producent: EDUKO

Koszty dostawy
Przesyłka kurierska do 30kg - płatność kurierowi: 43,00 zł
Przesyłka kurierska do 30kg - płatność na konto: 31,00 zł
Może zainteresują Cię także i te produkty?