Używamy plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, oznacza to, że zgadzają się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Przypominamy, że można samodzielnie zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na ten temat w naszej Polityce prywatności »
wyszukiwanie podstawowe NOWOŚCI PROMOCJE

Szkielet szczura

Naturalny szkielet szczura umieszczony w gablocie jest bardzo przydatną pomocą dydaktyczną ułatwiającą realizację programu z zakresu biologii obowiązującego na różnych poziomach nauczania.
Ta profesjonalnie przygotowana pomoc dydaktyczna pozwala nauczycielom na zaprezentowanie uczniom chraktetystycznych cech budowy szkieletowej ssaków: mocnej czaszki z rozwiniętą i silnie zrośniętą mózgoczaszką, zróżnicowanych w budowie zębów, 2 kłykci potylicznych potrzymujących czaszkę i umożliwiających pełny zakres ruchu głowy, 7 kręgów szyjnych, żeber zrośniętych z mostkiem i zrośniętych kręgów krzyżowych tworzących kość krzyżową. Model polecany szczególnie do pracowni biologicznych w szkołach.
Dodatkowa osłona wykonana z pleksi chroni model przed kurzem i uszkodzeniami mechanicznymi.
Wymiary gabloty: 7x24x11cm umieszczony na podstawie.

Aby powiększyć kliknij w zdjęcie

299,00 zł /szt.
Dostępność: Wysyłka w przeciągu 24h

Kod produktu: EDU/08/13
Producent: EDUKO

Koszty dostawy
Przesyłka kurierska do 30kg - płatność kurierowi: 43,00 zł
Przesyłka kurierska do 30kg - płatność na konto: 31,00 zł
Może zainteresują Cię także i te produkty?