Używamy plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, oznacza to, że zgadzają się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Przypominamy, że można samodzielnie zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na ten temat w naszej Polityce prywatności »
wyszukiwanie podstawowe NOWOŚCI PROMOCJE

Szkielet człowieka 170 cm z elastycznym kręgosłupem

Model szkieletu człowieka z elastycznym kręgosłupem niemieckiej marki 3B przeznaczony do stosowania w placówkach edukacyjnych, laboratoriach oraz szpitalach. Dzięki naturalnym rozmiarom (170cm wysokości modelu) oraz elastycznemu kręgosłupowi doskonale odwzorowuje nie tylko położenie i naturalną wielkość podstawowych elementów układu kostnego ale pozwala też na zaprezentowanie poprawnych i niepoprawnych postaw ciała. Dodatkowo na modelu pokazano również początkowe odcinki nerwów rdzeniowych i tętnic kręgowych oraz przepuklinę kręgową zlokalizowaną między 3 i 4 kręgiem lędźwiowym.

Prezentowany szkielet wykonany jest z wytrzymałego tworzywa, które łatwo utrzymać w czystości. Dolne i górne kończyny zostały zamocowane ruchomo, co podnosi realizm modelu. Trzyczęściowa czaszka i osobno odlewane i wstawione zęby pozwalają na dokładne zapoznanie się z budową kostną czaszki wraz z wnętrzem puszki mózgowej .Całość mieszczono na statywie kołowym, który został specjalnie wzmocniony, by szkielet był stabilny. Dzięki kółkom możliwe jest łatwe przemieszczanie szkieletu.

Do każdego modelu dołączona jest instrukcja montażu.

 

 

 

 

Aby powiększyć kliknij w zdjęcie

2239,88 zł /szt.
Dostępność: Wysyłka najwcześniej za ponad 14 dni

Kod produktu: A15
Producent: 3B

Koszty dostawy
Przesyłka kurierska do 30kg - płatność kurierowi: 43,00 zł
Przesyłka kurierska do 30kg - płatność na konto: 31,00 zł
Może zainteresują Cię także i te produkty?