Używamy plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, oznacza to, że zgadzają się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Przypominamy, że można samodzielnie zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na ten temat w naszej Polityce prywatności »
wyszukiwanie podstawowe NOWOŚCI PROMOCJE

Szkielet człowieka 170 cm

Standardowy i najbardziej uniwersalny model szkieletu człowieka marki 3B przeznaczony do stosowania w placówkach edukacyjnych. Polecany jest on w szczególności do szkolnych pracowni biologicznych oraz laboratoriów na uczelniach. Dzięki wysokości modelu (170cm) doskonale odwzorowuje nie tylko położenie ale też naturalną wielkość podstawowych elementów układu kostnego.

Prezentowany szkielet wykonany jest z wytrzymałego tworzywa, które łatwo utrzymać w czystości. Dolne i górne kończyny zostały zamocowane ruchomo, co podnosi realizm modelu. Trzyczęściowa czaszka i osobno odlewane i wstawione zęby pozwalają na dokładne zapoznanie się z budową kostną czaszki wraz z wnętrzem puszki mózgowej. Całość mieszczono na statywie kołowym, który został specjalnie wzmocniony, by szkielet był stabilny. Dzięki kółkom możliwe jest łatwe przemieszczanie szkieletu.

Do każdego modelu dołączona jest instrukcja montażu.

 

 

 

 

Aby powiększyć kliknij w zdjęcie

1285,35 zł /szt.
Dostępność: Wysyłka najwcześniej za ponad 14 dni

Kod produktu: A10
Producent: 3B

Koszty dostawy
Przesyłka kurierska do 30kg - płatność kurierowi: 43,00 zł
Przesyłka kurierska do 30kg - płatność na konto: 31,00 zł
Może zainteresują Cię także i te produkty?