Używamy plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, oznacza to, że zgadzają się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Przypominamy, że można samodzielnie zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na ten temat w naszej Polityce prywatności »
wyszukiwanie podstawowe NOWOŚCI PROMOCJE

Słupek i pręcik - przekrój na tablicy - EDUKO

Pomoc dydaktyczna firmy EDUKO doskonale obrazuje budowę morfologiczną słupka i pręcika. Wyraźnie widać dno kwiatowe, zalążnię i zalążkiem, szyjkę i znamię słupka, nitkę oraz główkę pręcika z komorą pyłkową. Dodatkowo kolorowo wyróżniono elementy biorące udział w zapłodnieniu: łagiewkę pyłkową i części składowe zalążka z dokładnym odwzorowaniem woreczka zalążkowego. Model z dołączonym do niego opisem widoczych elementów stanowi niezbędną pomoc dydaktyczną w pracowniach biologicznych i botanicznych. Ten model polecamy szczególnie w gimnazjach i liceach- kolorowy i czytelny schemat pomoże uczniom zapoznać się z procesem załodnienia u roślin okrytonasiennych.
Model EDUKO o wymiarach 53x38x8cm został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i umieszczony na przestrzennej podstawie.

Aby powiększyć kliknij w zdjęcie

339,00 zł /szt.
Dostępność: Wysyłka w przeciągu 24h

Kod produktu: EDU/06/22
Producent: EDUKO

Koszty dostawy
Przesyłka kurierska do 30kg - płatność kurierowi: 43,00 zł
Przesyłka kurierska do 30kg - płatność na konto: 31,00 zł
Może zainteresują Cię także i te produkty?