Używamy plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, oznacza to, że zgadzają się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Przypominamy, że można samodzielnie zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na ten temat w naszej Polityce prywatności »
wyszukiwanie podstawowe NOWOŚCI PROMOCJE

Pomoce dydaktyczne - fizyka

Fizyka jest jednym z tych przedmiotów, które wymagają niezmiennej i ciągłej uwagi. Uczniowie albo ją kochają, albo wprost przeciwnie, najchętniej wymazaliby ją z planu lekcji. Jak wskazują obserwacje, nawet sceptyczni uczniowie zaczynają interesować się meandrami fizyki, która zostanie przedstawiona w sposób praktyczny i jednocześnie niekonwencjonalny.

Pomagamy w tworzeniu lekcji

Z uwagi na trudność samego przedmiotu niezbędne są właściwe pomoce dydaktyczne Fizyka to nauka umożliwiająca przeprowadzenie eksperymentów i niezliczonych doświadczeń, dzięki czemu staje się ciekawa i prawdziwie intrygująca. Trudna tematyka przedstawiona przy pomocy odpowiednich akcesoriów staje się łatwą i przystępną dla wszystkich uczących się osób.

Jesteśmy grupą profesjonalistów w dziedzinie nowoczesnej i efektywnej edukacji. Nasze działania oparte są o opinie nauczycieli oraz uczniów. Wiemy, czego od lekcji oczekują uczniowie i dostarczamy nauczycielom gotowe i doskonałe rozwiązania jakimi są profesjonalne pomoce dydaktyczne Fizyka nigdy wcześniej nie była tak pasjonująca i jednocześnie łatwa do zrozumienia.

Bogata oferta pomocy dydaktycznych do fizyki zawiera:

- zestawy ze scenariuszem

- dynamometry

- magnesy

- pałeczki elektrostatyczne

- zestawy kamertonów

- igły magnetyczne

- elektromagnesy

- latarki

- zestawy do prezentacji pola elektromagnetycznego

- dysk newtona

- pojazd solarny

Zjawiska fizyczne przestaną być wyłącznie teorią, a definicje nabiorą praktycznego wymiaru.

Odczaruj fizykę

Szukanie nowej metodyki zajęć z fizyki warto zadbać o perfekcyjne i nowoczesne wyposażenie pracowni i sali lekcyjne. Najważniejszym elementem są pomoce dydaktyczne Fizyka może stać się przedmiotem pełnym emocji i kreatywności. Wspólne eksperymentowanie to przede wszystkim nauka, ale też angażowanie całej grupy do efektywnej pracy i aktywności podczas zajęć.

Dostarczamy kompleksowych rozwiązań, które pozwalają na wzbudzenie zainteresowania przedmiotem i sięgnięcie po większy zakres wiedzy. Jesteśmy zdania, że fizyka w praktyce to przedmiot pasjonujący dla każdego. Młodzi ludzie będą mogli zobaczyć i zbadać jak działa świat wokół nich, a także skonfrontować swoje teorie z samą nauką. Nasze materiały dydaktyczne zostały podzielone ze względu na poziom nauczania i poszczególne działy przedmiotów. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania dotyczące prezentowanego asortymentu i pomogą w wybraniu najodpowiedniejszego dla danej grupy. Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą pokazującą edukację jako przygodę życia.