Używamy plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, oznacza to, że zgadzają się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Przypominamy, że można samodzielnie zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na ten temat w naszej Polityce prywatności »
wyszukiwanie podstawowe NOWOŚCI PROMOCJE

Krążenie krwi - model funkcjonalny

Funkcjonalny model serca i układu krążenia marki 3B doskonale wzbogaci lekcję unaoczniając drogę, którą pokonuje krew. Kompletny schemat modelu ludzkiego układu krążenia z "krwią", płynącą w przezroczystych żyłach, tętnicach, naczyniach włosowatych i komorach serca pomoże uczniom zrozumieć i zapamiętać etapy tej wędrówki. Dzięki przemyślanej konstrukcji tego modelu wyraźnie widoczna jest różnica między krwią żylną (czerwonawo-fioletową) i tętniczą (jasno-czerwona) a czytelne rysunki pomogą powiązać te różnice z przenoszonym przez hemoglobinę tlenem.

Schemat umieszczony jest na stojącej planszy i dostarczany z czerwonym barwnikiem (do produkcji „krwi” oraz strzykawkami do napełniania systemu.

Wymiary modelu: 38 x 36 x 16 cm

Aby powiększyć kliknij w zdjęcie

3073,77 zł /szt.
Dostępność: Niedostępny

Kod produktu: W16001
Producent: 3B

Koszty dostawy
Przesyłka kurierska do 30kg - płatność kurierowi: 43,00 zł
Przesyłka kurierska do 30kg - płatność na konto: 31,00 zł
Może zainteresują Cię także i te produkty?