Używamy plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokują Państwo tych plików, oznacza to, że zgadzają się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Przypominamy, że można samodzielnie zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji na ten temat w naszej Polityce prywatności »
wyszukiwanie podstawowe NOWOŚCI PROMOCJE

Budowa człowieka - tablice edukacyjne

Tłoczone tablice edukacyjne są bardzo przydatną pomocą dydaktyczną. Ta profesjonalnie przygotowana pomoc dydaktyczna pozwala nauczycielom, na prezentowanie uczniom wybranych zagadnień z zakresu anatomii człowieka; zestaw zawiera 8 plansz i obejmuje tematykę budowy: szkieletu, narządów zmysłów i układów mięśniowego, krwionośnego, nerwowego, pokarmowego i oddechowego. Odpowiednio przygotowana kolorystyka i forma ułatwia zapamiętanie informacji.
Wysokiej klasy materiał, z którego wykonane są tablice zapewnia ich trwałość i wieloletnie wykorzystywanie. Plansze ułatwiają realizację programu biologii obowiązujących na poziomie nauczania szkoły gimnazjalnej i średniej.
Wymiar pojedynczej planszy: 25x35cm

Aby powiększyć kliknij w zdjęcie

49,00 zł /szt.
Dostępność: Wysyłka w przeciągu 24h

Kod produktu: EDU/10/01
Producent: EDUKO

Koszty dostawy
Przesyłka kurierska do 30kg - płatność kurierowi: 43,00 zł
Przesyłka kurierska do 30kg - płatność na konto: 31,00 zł
Może zainteresują Cię także i te produkty?